Strona główna
O nas
Oferta
Referencje
Kontakt
Kontakt

Agro-Star S.C.


Ul. W. Bogusławskiego 19-21
20-358 Lublin
Polska

Tel. +48 601 084 801
Tel. +48 601 084 835

więcej...

drzwi chłodnicze
 • Drzwi chłodnicze

  Drzwi chłodnicze Agro-Star

   

  Oferujemy drzwi chłodnicze o wszelkich żądanych rozmiarach, dowolnym rozwiązaniu automatyki otwierania i zamykania i do pomieszczeń o dowolnej temperaturze.

   

  Oferujemy zarówno:

  • drzwi chłodnicze przesuwne jak i zawiasowe,
  • drzwi chłodnicze wewnętrzne i zewnętrzne,

  Nasza oferta drzwi chłodnicznych

  Firma Agro-Star oferuje sprzedaż, montaż i serwis drzwi chłodniczych do szerokiego zastosowania znanych producentów europejskich, jak : ISOCAB( Belgia), EMS (Niemcy), BRUCHA (Austria) i in.

  Nasi specjaliści pomagają w doborze odpowiedniego produktu oraz udzielają wszelkich informacji technicznych. W wyjątkowych wypadkach stawiamy do Państwa dyspozycji przedstawicieli producenta, który udzieli dodatkowych informacji i pomoże w doborze odpowiednich drzwi.

  Oferowane przez nas drzwi chłodnicze mogą być wyposażone w szeroką gamę urządzeń zabezpieczających przed działaniem zagrażającym pracownikom.

  Dodatkowe wyposażenie drzwi chłodniczych:

  • listwa bezpieczeństwa
  • radar
  • czujnik podczerwieni
  • czujnik ultradźwiękowy

   

  Drzwi chłodnicze posiadają ogrzewaną ramę, próg lub całą płaszczyznę drzwi.

  Do pracy w szczególnych warunkach drzwi chłodnicze mogą mieć ogrzewaną szynę jezdną napędu drzwi.

  Po zakupie i dostawie drzwi chłodniczych nasza firma przeprowadza kompletny montaż i rozruch mechaniczno-elektryczny (dla drzwi z automatyką). Szkolimy personel wskazując na elementy odpowiadające za bezpieczne i pewne działanie. Każde zakupione u nas drzwi chłodnicze wyposażamy w pełną dokumentację techniczno-ruchową.

   

  Serwis drzwi chłodniczych

   

  Po uruchomieniu, drzwi chłodnicze pozostają po naszą opieką zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po gwarancji. Nasza autoryzowana ekipa serwisowa jest do Państwa dyspozycji 24 h na dobę a okres reakcji staramy się skracać do niezbędnego minimum.

  Dostępność części do drzwi chłodniczych

  Prowadzimy również magazyn części zamiennych tak, aby każdy z naszych klientów czuł się pewnie eksploatując drzwi chłodnicze w nierzadko newralgicznych punktach procesu technologicznego lub magazynowego.

   

   

  Nasze atuty

  Jesteśmy zorientowani na cel i potrzeby naszych Klientów, dlatego można mieć pewność, że drzwi chłodnicze dostarczone przez naszą firmę będą szczelne i posłużą Państwu przez długie lata.  Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów.

Zapraszamy

Strony www: Go3.pl Strona główna .. O nas .. Oferta .. Referencje .. Kontakt