Strona główna
O nas
Oferta
Referencje
Kontakt
Kontakt

Agro-Star S.C.


Ul. W. Bogusławskiego 19-21
20-358 Lublin
Polska

Tel. +48 601 084 801
Tel. +48 601 084 835

więcej...

montaż linii produkcyjnych
 • Profesjonalny montaż linii produkcyjnych

  Wśród bogatej oferty profesjonalnych usług, które oferuje firma Agro-Star, znajdą Państwo kompleksowe usługi związane z montażem linii produkcyjnych. Nasi doświadczeni pracownicy oferują wszystkim naszym klientom wszechstronną pomoc przy montowaniu urządzeń przemysłowych, zarówno tych nowych, jak i tych wcześniej już zdemontowanych.

  Przy wykonywaniu wszelkich prac związanych z montażem linii produkcyjnych dbamy o zachowanie standardów bezpieczeństwa, w trosce o zdrowie naszych pracowników oraz całego otoczenia.

   

  Najwyższy standard obsługi

   

  Dokładamy wszelkich starań, by zawsze proponować naszym klientom najwyższej jakości usługi, zgodne z Państwa potrzebami i specyfikacją zainstalowanych linii produkcyjnych i montowanych w ich obrębie urządzeń. Nasze profesjonalne obsługi obejmują także profesjonalną regulację maszyn oraz ich podłączenie, a także demontaż starych linii produkcyjnych i ich przenoszenie w inną lokalizację. Wierzymy, że proponując zaawansowane usługi związane z montażem linii produkcyjnych staniemy się dla Państwa ważnym partnerem przy jednorazowej i długofalowej współpracy.

Zapraszamy

Strony www: Go3.pl Strona główna .. O nas .. Oferta .. Referencje .. Kontakt